Boutique Plaza Sucre Hotel
****
SUCRE OE2-36, Quito, Ecuador,
Online rezervace . Ceny od USD57.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od USD 57
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Boutique Hotel Plaza Sucre is a charming 3-star property located 15.8km (9.8mi) from the centre of Quito. Local tourist attractions such as Plaza de Santo Domingo, Santo Domingo Church and Quito Cathedral are not far from the hotel. Also easily within reach are Plaza de la Independencia, City Museum and Iglesia de la Compania de Jesus.

Facilities
Dining facilities at Boutique Hotel Plaza Sucre include a restaurant. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. A currency exchange facility is also available. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other hotel amenities include garden, gift shop/newsstand, hair salon and library. Leisure amenities: After a long day of business meetings or sightseeing, hotel guests can book a relaxing massage. Other services: coffee shop/café, concierge services, dry cleaning/laundry service, laundry facilities, laundry service, tours/ticket assistance. Business/Internet: Boutique Hotel Plaza Sucre features a well-equipped business centre. The following Internet options are available at the hotel: wireless access.

Transportation/Parking facilities
Boutique Hotel Plaza Sucre offers transportation to/from the airport for an additional fee.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Boutique Plaza Sucre Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Quito, Ecuador (UIO-Mariscal Sucre Intl.) - 5.53 mi
  Muzea
  • City Museum - 0.21 mi
  • Colonial Art Museum - 0.38 mi
  • Central Bank Museum - 0.56 mi
  • Templo de la Patria Museum - 1.09 mi
  • Guayasamin Museum - 3.47 mi
  • Capilla del Hombre Museum - 3.67 mi